top of page
_MGL1613.jpg

KURUMSAL

Hikayemiz

1989 yılında kurulan imalatçı firmamız, günümüzde MAZZİMO markası ile faaliyet göstermekte olup, perakende mobilya satışının yanı sıra; Otel, Villa, Residance gibi çeşitli projelere de imza atmaktadır. Firmamız kurulduğu günden itibaren alışılagelmişin dışında dayanıklı, konforlu, kaliteli ve fonksiyonel ürünler ile hizmet vermektedir. Detaylara verdiğimiz önemi teknoloji ve el işçiği ile birlikte kullanıp mobilya ve tamamlayıcı aksesuarlar alanında her gün kendimizi yenilemekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ve önemsediklerini ön planda tutup, onların istekleri doğrultusunda profesyonel ekibimiz ile ölçü, kumaş ve ahşap rengi seçenekleri ile kişiye özel tasarımlar sunup yaşanılası mekânlar yaratıyoruz.
Vizyonumuz; temel değerlerimize bağlı kalarak ulaşacağımız uzun süreli başarı ve müşteri memnuniyetidir. Sürdürülebilir değer yaratmak için güçlü, güvenilir bir marka olup her konuda müşterilerimize etik ve sorumlu davranmaktır.
Misyonumuz; temel değerlerimizi yenilikçilik, fonksiyonellik, kullanım rahatlığı ve kalite ile birleştirerek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıp, yaşam alanlarını vazgeçilmez hale getirmek. Ürün modern & avangart koltuk takımları, TV üniteleri, yemek odaları, yatak odaları ve dahası… Mobilya ve ev dizaynı ile ilgili aradığınız her şey.

bottom of page